Minint Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos 100 metų jubiliejų, skelbiame konkursą ,,Pagauk, pamatuok, nufotografuok, atsiųsk nuotrauką“. Konkursas  prasideda nuo 2021 m. balandžio 1 d. dienos ir tęsiasi iki šventės paskelbimo (netrumpiau kaip iki 2021 m. birželio 20 d.). Dalyvauti konkurse ir pretenduoti į apdovanojimus gali tik Kėdainių rajono medžiotojų ir žvejų draugijos nariai.

Žuvys turi būti pagautos Kėdainių rajono medžiotojų ir žvejų draugijos nuomojamuose vandens telkiniuose. Gavus informacija, kad žuvis pagauta kitame vandens telkinyje, žuvis nebus įtraukta į konkursą.

Pagautą žuvį, išmatuokite ir nufotografuokite užfiksuodami duomenis

  Konkurso metu bus vertinamos, visos tuo metu  leidžiamos žvejoti pagal Lietuvos Respublikos mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisykles, žuvys. Kiekviena žuvų rūšis bus vertinama atskirai – šamai, lydekos, lynai ir t.t.  Pagautą žuvį, išmatuokite ir nufotografuokite užfiksuodami duomenis. Ilgio matuoklės skaičiai turi būti aiškiai matomi. Pristatykite bendrą telkinio nuotrauką. Nurodykite kokiame vandens telkinyje pagauta žuvis, žuvį sugavusio žvejo vardą ir telefono numerį. Duomenis atsiųskite elektroniniu paštu: mzdlionius@gmail.com arba mzdjovita@gmail.com

Nugalėtojų apdovanojimas vyks šventės metu, minint Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos 100 – metį.  Nugalėtojai apdovanojami: diplomais, dovanomis. Konkurso komisiją sudaro Kėdainių rajono medžiotojų ir žvejų draugijos valdyba.