LIETUVOS ŽŪKLĖS SPORTO VETERANŲ PLŪDINĖS ŽŪKLĖS VARŽYBOS

2020-08-11

Bublių tvenkinyje Kėdainių raj. rugpjūčio 8-9 d. vyko karštos Lietuvos plūdinės žūklės veteranų varžybos, o sekmadienį prie jų prisijungė ir penketas jaunųjų žvejų.

Vyriausiųjų grupėje (daugiau nei 70 metų) nugalėjo Valerij Kuzminych, antrą vietą užėmė Petras Žibas, trečią - Silvestras Kavaliauskas.

Grupėje nuo 60 iki 70 metų geriausiai sekėsi Vytautui Šidlauskui, antras liko Vytautas Kaškevičius, trečią vietą užėmė vienintelė varžybose dalyvavusi moteris RIta Chromcova.

Gausioje ,,jaunuolių" nuo 50 iki 60 metų metų pirmą vietą iškovojo Igor Gatjatulin, antrą vietą - Robertas Liutkus, trečią- Ruslan Okopnyj.

Jaunimo buvo nedaug, kadangi dėl atostogų, karšto oro ir viruso grėsmės mažai tėvų leido savo vaikams atvykti į varžybas. Geriausiai žuvyte sekėsi vilioti Kajui Grebenkovui, nedaug jam nusileido Kamilis Gadliauskas ir Dominykas Poška. Mantas Širakovas neturėjo jam lygių konkurentų vyresniųjų grupėje.

Visi dalyviai džiaugėsi išlaikę karščio ir įnoringų žuvų išbandymus.

Dėkojame Arūnui Miškūnui ir UAB ,,Sauda" už skanius prieskonius veteranams, Remigijui Rupeikai ir UAB ,,SIPRAK" už daiktinius prizus jaunimui, Jonui Jablinskiui ir UAB ,,Meknė" už sportines plūdes Meknė, UAB ,,Joniškio grūdai" už JAZU jaukus, Raimundui Jociui už Gargždų ir Klaipėdos rajono jaunimo parengimą varžyboms, Kėdainių medžiotojų ir žvejų draugijai, Valerijui Kuzminych ir Raimundui Barkauskui už pagalbą organizuojant šias varžybas, Lietuvos plūdinės žūklės čempionate dalyvaujančios komandos ,,SAUDA" atstovams Mantui Miškūnui, Ramūnui Subačiui, Vaidui Jasonui už patarimus varžybų dalyviams, Ramūnui Katinui už teisėjavimą, žiūrovams už palaikymą, dalyviams už sportinę kovą.