Paroda ,,Sprendimų ratas"

2016-10-05

Paroda SPRENDIMŲ RATAS 2016


Spalio 6-8 d. Aleksandro Stulginskio universitete vyksianti miško, medžioklės, žūklės ir gyvulininkystės technologijų paroda „Sprendimų ratas 2016" bus jau devintoji šiai tematikai skirta, o iš viso - keturiasdešimt trečioji paroda rengiama Universitete.

Parodoje „Sprendimų ratas 2016" dalyvaus virš 100 firmų, asociacijų, organizacijų, apie 200 augintojų, gamintojų ir tautodailininkų ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš Latvijos, Lenkijos, Estijos,  Baltarusijos.

4,5 tūkst. kv. m. lauko aikštėje išsidėstys miško, žemės ir komunalinio ūkio technikos eksponatai.

Naujame, šviesiame ir jaukiame paviljone Nr.2 įsikurs miškų urėdijos iš Kuršėnų, Nemenčinės, Ukmergės, Radviliškio, Vilniaus. Jaunieji miško bičiuliai, suvažiavę iš visos Lietuvos pieš mišką, mokysis jį pažinti.

LR Aplinkos ministerijos stende laukiami visi, besidomintys gamtosauginėmis aktualijomis, miškais, jų tvarkymu, galimybėmis gauti Europos sąjungos finansinę paramą miškams bei galimybėmis prisidėti kasdieniais darbais tausojant mus supančią aplinką.

Šiais metais Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos (LMŽD) stende svarbiausi akcentai teks žuvininkystei. Žvejų ekspozicijoje bus galima išvysti net ir gyvų jų laimikių. Draugijos ekspozicija, kaip visuomet, džiugins puikiais medžioklės trofėjais, tolimų kelionių įspūdžiais, Bus galima įsigyti medžioklės amunicijos ir atributikos, gaminių iš kaulo, odos, kailio. Džiugu, kad į kvietimą dalyvauti „Sprendimų rate" atsiliepė ir Latvijos, Estijos bei Baltarusijos medžiotojų draugijos. Medžioklės ekspozicijos nuolatinis iniciatorius ir rengėjas LMŽD pirmininko pavaduotojas Eugenijus Tijušas žada, kad „Sprendimų rate 2016" vyks ne tik medžioklinių šunų pasirodymai, bet bus galima išbandyti rankos ir akies taiklumą. Draugijos prisistatymo vinis  šiais metais bus šaunių medžiotojų, pasaulinio garso muzikantų, tėvo ir sūnaus - Petro ir Dominyko Vyšniauskų koncertas, kurio metu skambės kompozitoriaus Kazio Daugėlos sukurti, naujutėlaičiai lietuviški medžiokliniai šaukiniai. Parodą puoš aktyvaus Draugijos bendražygio, garsaus gamtos fotografo Vytauto Knyvos geriausios nuotraukos...

 

Daugiau iformacijos spauskite čia:  lmzd.lt > Naujienos > Paroda SPRENDIMŲ RATAS 2016