Šaudymo varžybos

2016-09-26

Praėjusį savaitgalį medžiotojai su vasaros pramogomis atsisveikinti dar neketino ir paskutine šiluma nutarė džiaugtis ne tik kartu su kolegomis ir bendraminčiais, bet ir su sportiniam šaudymui neabejingais draugais bei artimaisiais. Žinoma, vyrai susirinko ne tik ant laužo keptų skanėstų paragauti ir sezono rezultatų aptarti, bet ir paskutinį kartą įrodyti savo taiklumą trečiajame, baigiamajame Kėdainių MŽD organizuotų varžybų etape 'Į bėgantį šerną'. Susumavus šių varžybų rezultatus kartu su liepos mėnesį vykusių varžybų 'Į skrendantį taikinį' ir rugpjūčio mėnesį vykusių varžybų 'Į stovintį taikinį' buvo paskelbtas geriausių Kėdainių rajono šaulių dešimtukas. Apdovanojimais savo namų sienas papuoš:

 

Šaulys

Varžybų ,,Į skraidantį taikinį" rezultatai

Varžybų  ,,Į stovintį taikinį" rezultatai

Varžybų  ,,Į bėgantį šerną" rezultatai

Klubas

Bendras

Stanevičius Irmantas

96

79

82

Šlapaberžės MK

257

Stanevičius Lionius

84

74

62

Šlapaberžės MK

220

Rusilas Modestas

72

71

68

MK Šventybrastis

211

Virbalas Vaidas

80

74

56

Vilainių MK

210

Montvilas Ornestas

84

83

40

MK Ąžuolotas

207

Petroška Egidijus

88

60

56

Kėdainių šaulių klubas

204

Norkus Artūras

68

81

52

Vilainių MK

201

Tvaravičius Modestas

92

73

36

Dotnuvos MK

201

Lukoševičius Arūnas

80

84

24

MK Šventybrastis

188

Bielskis Gintaras

88

74

24

Kėdainių šaulių klubas

186

 

Šiemet varžybose dalyvavo 109 šauliai. Palyginus su pernai metais, šis sąrašas pasipildė naujomis pavardėmis, o ankstesnių varžybų dalyvius tai neabejotinai skatina pasitempti ir neleidžia užmigti ant laurų. Be laimingojo dešimtuko prizais buvo apdovanoti ir moterų grupės bei senjorų  grupės  geriausieji. Atminimo prizai įteikti trims geriausius rezultatus pasiekusiems klubams. UAB ,, Gentis“ buvo įsteigusi  papildomus prizus. Tuščiomis negrįžo ir didelis būrys šaulių, kuriems galbūt nepasisekė tą dieną pasiekti aukščiausių rezultatų. Buvo paruošta loterija ir išdalinta daug puikių prizų. Štai sąrašas klubų – nugalėtojų:

 

 

Vieta

Komanda

I vieta

Kėdainių šaulių klubas

II vieta

Ąžuoluoto medžiotojų klubas

III vieta

Šlapaberžės medžiotojų klubas

 

 Šventė džiugino masiškumu - buvo susirinkę 109 šauliai priklausančių vienuolikai skirtingų rajono klubų ir būrelių. Jei norėtumėte įsilieti į šią draugišką kompaniją, suderinę apsilankymą su MŽD darbuotojais galite šioje šaudykloje treniruotis toliau ir ne tik prieš organizuojant sekančias varžybas. Šaudykloje sudarytos sąlygos šaudyti į lėkštutes,  į stovintį taikinį ir į bėgantį šerną. Kas žino, galbūt kitais metais taikliausiųjų sąraše atsiras ir Jūsų pavardė.

 

Jovita Bielskienė