NAUJAMETINĖ VALDYBOS MEDŽIOKLĖ

2016-01-15

KĖDAINIŲ RAJONO MEDŽIOTOJŲ  DRAUGIJOS VALDYBOS MEDŽIOKLĖ

 

Sausio 9 dieną valdybos nariai ir svečiai rinkosi  į medžiotojų draugiją ne į eilinį posėdį, o į tradicinę Naujametinę valdybos medžioklę. Šiais metais Balsių medžiotojų klubo medžiotojų kvietimu valdybos medžioklė vyko Balsių medžiotojų klubo plotuose. Medžioklėje dalyvavo svečiai iš Maisto ir veterinarinės tarnybos, Aplinkos apsaugos agentūros vyr. inspektorius Alfonsas Čeida. Draugijos rėmėjai – AK Kauno keliai viršininkas Vaidas Stravinskas, UAB Medkirta vadovas Tautgirdas Savickas. Gausus medžiotojų būrys išsirikiavo priešmedžiokliniam instruktažui išklausyti. Instruktažo metu medžiotojai supažindinti su saugaus elgesio reikalavimais medžioklės metu ir po medžioklės, medžiojimo tvarka, medžioklės būdu bei leistinais medžioti gyvūnų pavadinimais.

Po instruktažo visi ištraukę burtų kelių numerius, kur turės stovėti medžioklės metu, vadovui įsakius užėmė savo vietas linijoje. Medžioklės būdas - varimynė, tyliuoju varimu.

Laimikis – šernas. Po medžioklės, pagal tradiciją, pagerbtas nukautas žvėris. Visiems medžioklės dalyviams įteikti prisiminimui medžiotojų kalendoriai, draugijos rėmėjams įteiktos padėkos.

Medžioklė praėjo sklandžiai, patirta daug malonių akimirkų grožintis nuostabia gamta, bendrai vaišinantis prie laužo karšta sriuba, dalinantis medžioklių įspūdžiais ne tik apie šią medžioklę, bet ir kitais  aktualiais klausimais vykdant draugijos veiklą.

 

Medžioklės žinovė Birutė Morkūnienė